Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łobzowie

Bajka różne ma imiona

Utworzono dnia 10.01.2022

Dnia 13.12.2021r. odbyło się przedstawienie pt.: "Jaś i Małgosia" w wykonaniu starszej grupy przedszkolnej. Była to VI edycja akcji z cyklu "Bajka różne ma imiona". Uroczystość rozpoczęliśmy od wysłuchania słów Pani Doroty Świerczek, która w imieniu Pana Burmistrza Adama Zielnika przyjechała na uroczystość. Pani Dorota Świerczek zachęcała do czytania książek a w szczególności do czytania dzieciom. Następnie odczytała dzieciom fragment bajki. W zastępstwie za Pana Dyrektora Daniela Malinowskiego Pani Aneta Rogal wręczyła wszystkim przedszkolakom książeczki, które ufundował Pan Robert Kozłowski – Radny Rady Powiatu olkuskiego i Dyrektor ZS w Gołaczewach. W ramach wdzięczności przedszkolacy zaprezentowali bajkę „Jaś i Małgosia”. Piękna dekoracja, pięknie przygotowane stroje spowodowały, że przez chwilę mogliśmy się przenieść do świata bajki. Po raz kolejny przedszkolaki z Łobzowa udowodniły, że są świetnymi aktorami. Dziękujemy sponsorowi za zakup książeczek dla dzieci, rodzicom za przygotowanie strojów oraz pomoc przy utrwaleniu ról małych aktorów.

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

WSPÓŁPRACA

Poznaj Polskę

Szkoła bierze udział w projekcie 'Poznaj Polskę" oraz otrzymała dofinansowanie dla 87 uczniów na realizacje zadania.

Już pływam

Szkoła bierze udział w realizowanym przez gminę Wolbrom projekcie w ramach zagospodarowania czasu wolnego dla uczniów "Już pływam"

Szkoła bierze udział w programie "Laboratoria Przyszłości" i otrzymała wspracie finansowe w kwocie 30000 zł

Inicjatywa realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. 

Zdalna Szkoła +

Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Oś I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” Działanie 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach” dotycząca realizacji projektu grantowego pn. „Zdalna Szkoła +
w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej”

Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa
Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE
pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego
– Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków
Programu LIFE Unii Europejskiej.

INNOWACJE