Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łobzowie

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w ZSP w Łobzowie

Utworzono dnia 28.06.2021
W związku z panującymi jeszcze obostrzeniami związanymi z pandemią tylko dwie najstarsze klasy otrzymały świadectwa ukończenia szkoły (klasa ósma) i promocję do klasy następnej (klasa siódma) z rąk dyrektora szkoły pana Daniela Malinowskiego. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa z rąk wychowawców w swoich klasach lekcyjnych.
Uczniowie, których średnia wyniosła 4,75 i wyżej, uzyskali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Wychowawcy klas wręczyli również nagrody uczniom, którzy brali udział w różnych konkursach, m.in. organizowanych przez KRUS i ZUS. Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców ufundowały specjalną nagrodę dla Aleksa Ryttera i Piotra Woźniczki, finalistów etapu wojewódzkiego konkursów kuratoryjnych. Wręczone zostały także nagrody uczniom, którzy brali udział w konkursach na projekt edukacyjny w ramach Małopolskich Talentów. Uczniowie naszej szkoły, którzy wraz z grupą z przedsiębiorczości przygotowali pracę pt. „Jak zorganizować wyjazd na Malediwy?”, otrzymali w nagrodę tablety i pendrive’y.
Dyplom gratulacyjny za przygotowanie z uczniami wyróżnionej w konkursie pracy w ramach kompetencji przedmiotowej przedsiębiorczość otrzymała pani Katarzyna Pacia. Dyplom z gratulacjami otrzymała również z rąk dyrektora pani Ewa Chaberka, laureatka konkursu kuratoryjnego na scenariusz dla nauczycieli w ramach VIII edycji projektu „Czysta Małopolska”.
Na zakończenie pan dyrektor Daniel Malinowski podziękował rodzicom za współpracę, a nauczycielom i uczniom za efektywną pracę w tym trudnym dla wszystkich roku szkolnym.

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny

WSPÓŁPRACA

INNOWACJE

 

Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa
Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE
pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego
– Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków
Programu LIFE Unii Europejskiej

 

Zdalna Szkoła +

Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Oś I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” Działanie 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach” dotycząca realizacji projektu grantowego pn. „Zdalna Szkoła +
w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej”